Leonarde D’Cruze - Přijata

  Share
  avatar
  Leonarde D'Cruze

  Poèet pøíspìvkù : 4
  Join date : 07. 09. 17

  Leonarde D’Cruze - Přijata

  Příspěvek pro Leonarde D'Cruze za Thu Sep 07, 2017 8:20 pm

  Jméno:  Leonarde Adhara

  Přezdívka: Leona, Lee, Adhara

  Příjmení: D’Cruze

  Věk: 18

  Pohlaví: Žena

  Rasa: Kočkodlak (Mačkodlak)

  Rodina:
  Rodičia: Aaron Altair D’Cruze (Vlkodlak- kríženec líškodlaka)/ Elisabeth Lyra D’Cruze (kočkodlak- kríženec líškodlaka)- Obaja mŕtvi, zomreli pred šiestimi rokmi.
  Súrodenci: Akhila Arista D’Cruze (líškodlak, 16 rokov)
  Teta: Angeline Vega D’Cruze (líškodlak, sestra Aarona)

  Povaha:
  Lee je, dalo by sa povedať, takmer úplne obyčajné dievča. No je tu to "takmer".
  Na slovíčko "takmer" by mal človek v jej prípade viacero dôvodov ktoré však nájdete trochu nižšie. Jej povaha by sa taktiež dala rozdeliť na viacero menších častí- tvárí, rozhodla som sa však popísať len tri najdôležitejšie.
  Prvá je u nej po tretej najčastejšia, máte takmer najvyššiu šancu zastihnúť ju v takejto nálade. Je pomerne chladná, rezervovaná a tichá, zvyčajne sa iba pozdraví a odíde preč. Avšak, pokiaľ začuje, že ktosi spomenul jej obľúbenú tému, je ochotná zapojiť sa aspoň čiastočne do diskusie či rozhovoru. Neprejavuje veľa svojich emócii, v tomto stave ich zvyčajne skrýva. Rovnako aj bolesť či zranenia, poprípade aj akékoľvek citlivé miesto- či už fyzické alebo psychické-, možno to pôsobí trochu paranoidne.
  Potom je tu jej druhá časť ktorá je miestami takmer diametrálne odlišná od tej prvej. Zvyčajne ju takú bežne nestretnete, hoci máva také dni. Vtedy je prehnane odvážna, nervózna, výbušná, všetko ju ľahko podráždi, rada riskuje, jej inteligentnejšia časť zvyčajne stráca svoju zvyčajnú prevahu. Býva optimistickejšia a o poznanie milšia a priateľskejšia, hoci zásadne nie vždy. Niekedy je lepšie ak ju zastihnete v tejto nálade, niekedy horšie-pokiaľ ju v tejto nálade urazíte či vyprovokujete, spustí sa poriadny výbuch ktorý môže vydržať aj niekoľko hodín a prítomnosť takto naladeného človeka rozhodne nie je príjemná.
  Potom je tu jej tretie a najčastejšia stránka ktorá je miernou kombináciou dvoch predchádzajúcich.
  Vtedy je skrátka tichá a pokojná, hoci nie až tak veľmi rezervovaná či chladná. Tvrdohlavá až príliš, takmer neschopná prijať radu od iných. Inteligentná, vynaliezavá, hoci technicky nie je veľmi zručná. Emócie stále až tak neprejavuje, niekedy ich však dá najavo- a prekvapivo nie výbuchom hnevu. Odvahu už nemá takú vysokú, v tomto stave častejšie preváži zdravý rozum. Nie je až tak výbušná, hoci sa dá pomerne jednoducho vyprovokovať, ak teda viete ako. Je skôr pesimista a o tom, že by bola milá a priateľská môže človek maximálne tak snívať. Vo väčšine rozhodnutí a vecí u nej preváži logika pred srdcom. Nie je veľmi empatická, alebo len v minimálnom množstve a to skôr k zvieratám a iným tvorom ako je človek. Ľudí skrátka nechápe.
  Má  hyperaktivitu, je alergická na kovy.

  Minulost:
  Lee sa narodila ako najstaršie dieťa v rodine. Obaja jej rodičia boli -dlaci, obaja však opustili svoje svorky a viedli pomerne obyčajný život, obaja pracovali až do svojej smrti ako učitelia. Lee mala dvanásť keď ich zabili lovci. Spolu so sestrou odcestovali k svojej jedinej žijúcej príbuznej, tete Angeline u ktorej vyrastali. Mala pomerne spokojné detstvo. Chodila do obyčajnej školy, nemala však priateľov. Bola samotár, introvert. Navyše mávala problém na hodinách obsedieť pre svoju hyperaktivitu. No inak bolo všetko obyčajné. Chodievala aj na hudobný nástroj, husle a lukostreľbu ktorú milovala.
  Potom sa to však začalo. Sny v ktorých bola šelmou schopnou zabíjať. Šelmou ktorá zabila nejakého človeka...
  Nenávidela tie sny a hanbila sa povedať o nich niekomu inému. Nakoniec však bola nútená keď v ňom zabila človeka. Jej teta vedela čo robiť. Poslala ju sem, do školy.
  //Možno neskôr dorobím.

  Inventář: Pri sebe má svoj batoh v ktorom má nejaké to oblečenie, obľúbený prívesok z chirurgickej ocele- geparda a svoj luk a šípy.

  Obrázek:
  Ľudská podoba:
  Je skôr nižšia a chudšia, má tmavšiu pleť a tmavohnedé kučeravé vlasy, jantárové oči. Na pravom ramene má stredne veľkú popáleninu ktorú si spôsobila keď bola malá- výsledok jej nepozornosti. Pri sebe takmer vždy nosí svoj luk, šípy a prívesok.


  Zvieracia podoba:  Popis:  Je nízka, má ledva-ledva 160cm. Má trochu tmavšiu pleť a tmavohnedé kučeravé hlasy po lopatky, jantárové oči. No výška neznamená všetko. Hoci je nízka, vie dobre strieľať z luku, vďaka svojej zvieracej podobe je aj dobrá bežkyňa hoci dlho bežať nevydrží, má slabú výdrž.

  Dodatky:

  Kontakt:
  Dám neskôr.

  Další postavy: -

   Právě je Wed Dec 19, 2018 9:18 am