Talia Bawden - Přijata

  Share
  avatar
  Talia Bawden

  Poèet pøíspìvkù : 7
  Join date : 03. 09. 17

  Talia Bawden - Přijata

  Příspěvek pro Talia Bawden za Sun Sep 03, 2017 5:04 pm

  Jméno: Talia

  Přezdívka: //

  Příjmení: Bawden

  Věk: 18

  Pohlaví: Žena

  Rasa: Lovkyně ? :c Very Happy

  Rodina: Její rodiče Jessica Bawden a Thomas Bawden stále žijí. Bratr Michael Bawden také, ale odstěhoval se do jiné země.

  Povaha: Už na první pohled je vidět, že je to přátelská a milá osůbka která se velmi ráda seznamuje s novými lidmi. Snaží se s každým vycházet dobře a pokud to nejde, snaží se alespoň o to, aby mezi ní a tím dotyčným bylo alespoň příměří. Pokud už se ale dostane do nějakého toho konfliktu, snaží se to buď urovnat nebo couvne a chvilku to nechává být. Stejně jako má mince dvě strany tak i Talia má své "zlé" já. Pokud jí něčím urazíte, nebo nějak ublížíte jí či jejím blízkým, tak na to jen tak nezapomene a v případě že se jí to opravdu dotkne, vyjede po vás. V té chvíli je z ní potvora která by byla schopná jít i přes mrtvoly jen proto, aby vám to vrátila nebo aby vám dala jasně najevo že tohle si k ní příště už nedovolíte. Ale je nutné i dodat že je celkem odvážná ale co si budeme povídat. Ani ta odvaha není všechno.
  Jinak je i velmi otevřená a obětavá. Dobro svých přátel staví na první místo a nikdy nenechává nikoho na holičkách když ví, že její pomoc opravdu potřebuje. Občas je možná i trochu naivní ale řekněte mi, kdo není.

  Minulost: Narodila se v malém městečku, kde se svými rodiči žila spokojeným životem. Už jako malá byla velmi nadaným dítětem, kterému šlo kreslení i zpěv. Také velmi ráda sportovala. Rodiče jí věnovali všechen volný čas co měli, a díky tomu měli ke své dceři opravdu blízko. Talia měla spoustu přátel a díky tomu, že byli její rodiče bohatí, dostávala i spoustu věcí. Rodičům nikdy nic neřekla, ale vadilo jí to. Pro její rodiče znamenali peníze druhou nejdůležitější věc v jejich životě, což podle Talie bylo špatně. Její matka pracovala jako návrhářka oblečení pro vyšší společnost a její otec vlastnil několik větších firem ve státech. Tedy Talia si to myslela. V 11 letech ji přihlásili na uměleckou školu která se nacházela v 80 km vzdáleném městě. Přes týden byla ve škole a doma byla jen o víkendech. Od té doby k ní rodiče už tak blízko neměli, trávili s ní méně času a poté co zjistila, kým ve skutečnosti její rodina je, na pár měsíců zmizela. Když se vrátila domů, dokázala rodičům že i ona může být plnohodnotným lovcem a na důkaz sebou přivedla mladého chlapce, vlka, kterého před skupinou lovců bez milosti popravila. Od té doby je váženou členkou lovecké rodiny.

  Inventář: Povětšinou má na sobě džínové šortky, tílko a košili. Výjimkou jsou zimní měsíce, to přejde na kalhoty a mikiny. Jinak se téměř nic nemění. Celoročně nosí černé tenisky. Dále má u sebe pár drobností, které má v tašce přes rameno, kterou nosí neustále u sebe.

  Obrázek:


  Popis: Dlouhé, trochu zvlněné hnědé vlasy sahající do půli zad. Oči má světle hnědé, občas to ale na slunci vypadá, že jsou světle zelené. Má štíhlou postavu, měří 168 cm a váží 52 kilo. S ohledem na to, že je to dívka, má celkem sílu kterou získala běháním a posilováním. V uších má drobné stříbrné naušnice, na pravé ruce spoustu různých náramků které dostala od přátel a rodičů a mají pro ni hluboký význam. Na prostředníčku se jí leskne stříbrný prstýnek který dostala k 18 narozeninám od matky. Nejraději nosí džínové šortky, barevná tílka, různě barevné kostkované košile a černé tenisky, takže pokud není vyloženě zima, často ji potkáte v tomhle oblečení.

  Dodatky: //

  Kontakt: //

  Další postavy: Raiden Torrel

   Právě je Wed Dec 19, 2018 8:42 am