Rasy/Za co mohu hrát?

  Share
  Osud
  Osud
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 15
  Join date : 16. 07. 17

  Rasy/Za co mohu hrát?

  Příspěvek pro Osud za Mon Jul 17, 2017 11:04 am

  Dlaci

  Dělí se na tři skupiny: liškodlaci, vlkodlaci a kočkodlaci.
  Všechny tři skupiny mají jednu stejnou speciální schopnost a tou je regenerace, ale to neznamená, že jim useknete ruku a jim znovu naroste. Ne! Regenerace, kterou ovládají, nedokáže uzdravit větší zranění nebo něco smrtelného. To co dokáže, je uzdravit je dřív, než lidi. Zkrátka, pokud je pobodáte, nejspíš už se neuzdraví.
  Jako dlak se musíte narodit, nikdo vás v něj nezmění.

  Liškodlak

  Liškodlak je člověk měnící se na lišku, popřípadě naopak. Takovou zajímavostí je to, že pokud se liškodlak neuzdraví do pěti hodin, je velká pravděpodobnost, že se neuzdraví vůbec (týká se všech zranění, kromě vážných či smrtelných). Přeměna není nijak omezena, takže se mění kdykoliv chtějí. Většinou se zdržují v menších smečkách/tlupách nebo jsou prostě jen s rodinou. Zabít se dají stejně jako lidi, není třeba nějakých speciálních zbraní jako je pistole se stříbrnými kulkami, nebo něco podobného.

  Vlkodlak
  Vlkodlak je člověk měnící se na vlka/vlk měnící se na člověka. Nejsou to přerostlí vlci jako ve twilight nebo nechutná stvoření jako toto: klik
  Prostě a jednoduše jsou to vlci. Stejně jako ostatní se mění kdy chtějí, ale nemyslete si, že na ně úplněk nepůsobí, to právě naopak. Působí na ně a dost zle, vlkodlaci se o úplňku neovládají, pokud se to nenaučili a chtějí zabít úplně každého koho potkají, bez ohledu na to zda je to jejich přítel nebo ne. Proto se většina přivazuje nebo si berou nápoj, který je naprosto odrovná a tak prospí celý úplněk. Zabít je lze úplně jednoduše - stejně jako lidi. Každopádně se doporučuje nalákat je o úplňku na maso, protože se potom víc soustředí na jídlo, než na to že je chcete zabít.
  Co se týče sociální stránky vlkodlaků, žijí buď ve smečce, která má minimálně 5 členů (začínající smečka) nebo úplně sami.

  Kočkodlak
  Kočkodlak je člověk měnící se na kočku/kočkovitou šelmu nebo naopak. Mění se kdy chtějí a dělají si co chtějí. Zabít se dají úplně stejně jako lidi, až na to, že je můžete oslabit zlatem. Zlato je oslabuje a jsou potom ospalí a proto ho nemohou mít ani na krku. Někteří zlato ale nosí a to proto, aby si na ně zvykli a aby jste věděli, opravdu to funguje. Kočkodlaci co zlato nějakou dobu nosili, se stali odolnějšími...
  Žijí ve větších smečkách jako vlkodlaci, nebo jen s rodinou. Sami žijí jen ojediněle.

  Rasy za které není možno prozatím hrát:

  Lovci

  Lovec je vlastně člověk se špičkovým výcvikem. Jsou dobří v boji ať už na blízko nebo na dálku a nedoporučuje se k nim přibližovat, pokud jste dlak. Lovci nejsou úplně blbý, jak si možná myslíte, ale dá se jim utéct nebo je oklamat, každopádně to můžete udělat každému... Možná se bude zdát, že je mu jedno zda vás chytí nebo ne, ale pamatujte, že pokud po vás lovec nejde, nejspíš se chytíte do pasti, které jsou vždy na určených místech. Ta místa se samozřejmě čas od času mění a tak není na škodu si sem tam zaktualizovat mapu. Taky je nutno podotknout, že mají fotopasti, které v okamžiku vyzradí to, kde jste. Pokud jste blízko tábora lovců, narazíte na méně pastí než kdyby jste byli daleko, protože tam je dost lovců na to, aby vás chytli i bez nich, takže těžko říct, co je bezpečnější.

  Další rasy budou přidány pouze pokud bude dostatek zájemců o dané rasy...

   Právě je Wed Jan 23, 2019 6:02 am