Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

    Informace

    Osud
    Osud
    Admin


    Poèet pøíspìvkù : 15
    Join date : 16. 07. 17

    Informace Empty Informace

    Příspěvek pro Osud Sun Jul 30, 2017 11:54 pm

    O co tady jde?
    Jedné noci se vám začnou zdát sny o tom jak jste se změnili ve zvíře a běháte po lese nebo v horším případě sledujete lidi a nakonec je třeba i zabijete. Jednou si ale uvědomíte, že to sny nejsou, že se to opravdu děje a čím víc se snažíte to ovládnout, tím silnější a horší to je. Nejdřív to bylo jen v noci, ale později to začne i ve dne. Po nějaké době na to přijdou rodiče a pošlou vás na školu v Lions tearu, která by vám měla pomoct.

    Jak začít?

    Jednou se vrátíte večer domů a před barákem bude stát bílé auto. Když vejdete dovnitř, bude si tam nějaký muž povídat s rodiči. Pak vám rodiče vysvětlí, že vás přihlásili do školy kdesi v Lions tearu několik set kilometrů od vašeho domu, kde vám můžou pomoct a řeknou, aby jste si sbalili. Nakonec si dáte věci do auta ať už dobrovolně nebo ne, rozloučíte se s rodiči a muž vás odveze před internát.

    Co je to alfa? A co je to hlas alfy?

    Alfa je označení pro vůdce smečky. Zkrátka to může být kdokoliv ze světa zvířat. Alfa má i hlas alfy, to dává smysl, že? Ale co to je? To je jednoduché. Pokud alfa promluví tímto hlasem, všichni jsou nuceni poslechnout a taky je to pro většinu docela děsivé, ale může se najít někdo kdo se vzepře. Jestli ale ten dotyčný nemá předurčeno být taktéž alfou, za nějakou dobu se poddá. (Hlas se dá použít pouze ve zvířecí podobě)

    Tak jak se mám zachovat, když tento hlas někdo použije?
    Pokud mluví tímto hlasem na vás aby jste něco udělali, aniž by se zlobil, zachovejte se úplně normálně, buď to udělejte nebo ne. Pokud se na vás ale zlobí, většinou se k vám začne přibližovat a napřímí se, aby vypadal vyšší. To vás donutí dát hlavu až k zemi a někdy i si lehnout na záda, čímž dáte vědět, že se v podstatě vzdávate a omlouváte. Teď sem dám dva obrázky, pro lepší představu.
    Klik jeden obrázek.
    Klik druhej obrázek.

    Pravidla

    1. Pokud chcete někomu něco udělat, např. dát mu pěstí, dejte mu prostor na to aby se mohl bránit! Ne, že napíšete: Dal jsem mu pěstí, on spadl k zemi a už se nezvedl. Napište spíše: Pokusil jsem se mu jednu vrazit. nebo něco podobného, ať se může třeba vyhnout. (nemusíte mu dávat prostor vždy)

    2. Nikdo není nesmrtelný ani nepřemožitelný, čímž se dostáváme k pravidlu č.1. Pokud se s někým rvete a je na tom v podstatě stejně jako vy, někdy prostě napište třeba: Nestihl jsem se vyhnout a on mi dal pěstí do obličeje.

    3. Sprostá slova jsou povolena, ale kroťte se.

    4. Nenadávejte ostatním mimo příběh. Pokud vám bude někdo nadávat mimo příběh, ihned to nahlašte.

    5. V příběhu se snažte psát tak, aby se vám dalo odpovědět.

    6. Dodržujte pravidla.


    INFORMACE SE BUDOU POSTUPNĚ DOPLŇOVAT...

      Právě je Thu May 09, 2024 11:05 am