Příběh/Hra

  Share
  avatar
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 47
  Join date : 13. 08. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Sun Jan 28, 2018 7:19 pm

  Akvárium

  Na tu podivnou kreaturu jsem se sotva podíval. Nijak mě nezajímala a ani neohrožovala, tak proč si jí nějak víc všímat. U ostatních byli reakce různé ale neměl jsem čas nad tím přemýšlet. Ten chlap se ke mě přiblížil a nadále se mi vysmíval do tváře. Vrčení nabíralo na intenzitě a vlk se pomaloučku probouzel. Podle Nathaniela to nemělo smysl ale já to viděl jinak.
  Nehledě na bolest v rameni jsem se ohnal po tom chlapovi pěstí. "Opravdu si myslíš, že to nesplním?" Zavrčel jsem a znovu se po něm ohnal. Cítil jsem příliv energie a usmál se, čímž jsem odhalil zostřené špičáky. Mohl jsem se změnit úplně ale neudělal jsem to. "Je mi jedno co jsi zač, je mi jedno jestli spolupracuješ se smečkou a absolutně mě nezajímá, kolik tvých výtvorů, ti tady pobíhá. Klidně je všechny zabiju abych se dostal k tobě. Klidně je zavolej!" Docela dost jsem si zahrával ale proč ne. Stejně nebyla moc velká šance že najdeme cestu ven, nebo že se odsud dostaneme všichni. Heh, bylo by fajn kdyby se u mě konečně projevili nějaký ty alfa věci, co měl otec ale na to asi ještě nebyl správný čas.
  avatar
  Elliot Peters

  Poèet pøíspìvkù : 11
  Join date : 10. 09. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Elliot Peters za Sun Jan 28, 2018 9:33 pm

  Akvárium

  Ten kluk se po něm ohnal a on se vyhl, chtěl jsem vystartovat, ale zastavila mě doktorova ruka za jeho zády. Očividně chtěl Raidena ještě trochu vyprovokovat. "Tohle štěně se chce rvát Elliote... Ukaž mu co dokážeš..." Řekl a ustoupil. Hned na to jsem pocítil bolest, která mi proběhla celým tělem a skončila v hlavě. Donutilo mě to zavřít oči a jakmile jsem je otevřel, jako by se mi místo barvy v očích proháněl oheň...dokola okolo zornic. Usmál jsem se a vydal přímo k Raidenovi, na kterého jsem ihned zaútočil. Prozatím jen pěstmi...
  Doktor mezitím odešel pryč a zamkl za sebou, pro jistotu, aby se někdo z nich nedostal ven...
  avatar
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 47
  Join date : 13. 08. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Sun Jan 28, 2018 9:48 pm

  Akvárium

  Ten chlap věděl co dělá, opravdu. Mým ranám se vyhnul a provokoval. Jako po celou dobu no. Řekl o mě, žejsem štěně, což mě na jednu stranu rozzuřilo ale držel jsem se. Víceméně. Poštval na mě Elliota a to nebylo dobrý. Jemu jsem ublížit nechtěl ale asi budu muset. Vztekle jsem zavrčel, když se ten chlap vypařil a ještě nás tu zamkl. Každopádně, musel jsem se soustředit na Elliota, pokud jsem nechtěl dostat přes hubu. Uhýbal jsem jeho ranám ale nevracel je. "Hele kámo, tohle nechceš dělat. Nesmíš mu dovolit aby tě ovládal. Prostě.. rozhodni se sám co chceš nebo nechceš!" Koutkem oka jsem pozoroval ostatní, pro případ že by se tu objevili nějaké "výtvory" toho magora. Zároveň jsem si musel chránit rameno, protože rána nebyla ještě ani zdaleka uzdravená. "Elliote, můžu ti pomoct ale musíš přestat!"
  avatar
  Elliot Peters

  Poèet pøíspìvkù : 11
  Join date : 10. 09. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Elliot Peters za Mon Jan 29, 2018 6:47 am

  Akvárium

  Uhýbal se mým ranám a tak jsem s tím přestal. "Co když tohle chci?" Zeptal jsem se a zamyslel se. Co když jsem tohle nechtěl?
  Prohlédl jsem si Raidena a pak i ostatní. Byl jsem zmatený, nevěděl jsem co mám dělat. Podíval jsem se na Lithoniel, která pak neznámo kam odplavala a pak zpátky na Raidena. Cítil jsem jak se mé oči změnili na mou normální barvu... "S čím mi chceš pomoct a jak?" Zeptal jsem se nakonec.
  avatar
  Damien Hunter

  Poèet pøíspìvkù : 20
  Join date : 17. 07. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Damien Hunter za Mon Jan 29, 2018 9:52 am

  Cely → Akvárium

  To co se v celách stalo jsem ani moc nepochytil. Za prvé jsem nic neviděl a za druhé jsem se o to moc nezajímal, spíše jsem zjišťoval jak ven. Nakonec se to ale vyřešilo samo, když pro nás přišli ti muži a kamsi nás odvedli. To akvárium bylo hezky zařízený, ale ty stěny...měl jsem pocit že by se to dalo rozbít a taky jsem to měl v plánu, jenže čím? Pak Elliota poštval proti Raidenovi a všechna má pozornost byla směrována k nim. Když Elliot začal útočit, chtěl jsem zakročit, ale očividně Raiden mou pomoc nepotřeboval...zatím.
  avatar
  Alexandra Connelly

  Poèet pøíspìvkù : 16
  Join date : 17. 07. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Alexandra Connelly za Mon Jan 29, 2018 9:14 pm

  Cely → Akvárium

  Probrala jsem se až když přišli do mé cely a chtěli abych šla za nimi. Nejdřív jsem měla v plánu je neposlechnout, ale nakonec jsme se dobrovolně přidala k ostatním. I přes to jak moc jsem byla nápadná svou neobvyklou barvou vlasů, moc si mě nevšímali a tak jsem se, jakmile se naskytla možnost, vytratila. Při první příležitosti jsem si opatřila oblečení, abych splynula s okolím a samozřejmě i takový, které zakrylo moje vlasy. Pak jsem se vydala za lidmi co tu pracovali a doufala že mě dostanou ven z téhle budovy...
  avatar
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 47
  Join date : 13. 08. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Tue Jan 30, 2018 11:37 am

  Akvárium

  Nebyl jsem si moc jistý, jak dlouho se dokážu jeho ranám vyhýbat a proto jsem byl opravdu rád, když přestal útočit. "Vím, že tohle nechceš." Zamumlal jsem a sevřel si zraněné rameno. Koukl jsem po ostatních.. no byli trochu vyjukaný, či jak to říct. Zaměřil jsem se zpět na Elliota. "Můžeme ti pomoct s ovládáním tvého nového já. Možná vypadáme normálně.. ale máme k tomu sakra daleko." Uculil jsem se a ukázal mu špičáky. "Žijeme s tím už docela dlouho, takže víme co a jak."
  avatar
  Elliot Peters

  Poèet pøíspìvkù : 11
  Join date : 10. 09. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Elliot Peters za Tue Jan 30, 2018 8:12 pm

  Akvárium

  Stál jsem tam a prohlížel si Raidena. Jako bych skenoval jeho pohyb a snažil se to zapamatovat. To co říkal mi trochu unikalo, vzhledem k tomu, že jsem se moc soustředil na to co říkal, ale to co jsem pochytil mi stačilo k tomu abych z toho složil větu.
  "Přestaň!" Rozkázal jsem. "Přestaň už to říkat, nevíš co chci a co ne." Dodal jsem naštvaně, ale hned na to jsem se uklidnil. "Opravdu mi pomůžete? A co za to budete chtít?" Zeptal jsem se. Pak mi ukázal špičáky. "Co jste zač?" Zeptal jsem se nakonec.
  avatar
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 47
  Join date : 13. 08. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Tue Jan 30, 2018 8:35 pm

  Akvárium

  Navzdory tomu, že se vymanil z toho ovládání, nebo jak to říct, tak mě stále pozoroval jako šelma sledující kořist. Dle jeho slov jsem pochopil, že se ovládnutí nezbavil úplně ale alespoň sám přemýšlel. Tedy snad. "Snad nebude vadit, že mluvím i za ostatní, ale ano, pomůžeme. Nevím jak oni, ale já nic nechci. Vlastně jo, chci odsud pryč ale potřebuju ještě najít pár lidí." Zazubil jsem se a vybavil si pachy a podoby těch, které jsem chtěl zabít. "No, jednoduše řečeno, jsme nadpřirozené bytosti. Ale, každý jsme jiný. Já jsem vlk.. vlkodlak, jak chceš. Pak je tu kočkodlak a liškodlak. Možná je to trochu nečekaný, ale vzhledem k tomu, co jsi tu viděl bys asi neměl být překvapený." Zamumlal jsem a rozhlédl se kolem nás. Dostat se odsud bude asi docela těžký.
  avatar
  Elliot Peters

  Poèet pøíspìvkù : 11
  Join date : 10. 09. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Elliot Peters za Tue Jan 30, 2018 9:05 pm

  Akvárium

  Nejdřív řekl že nic nechce, což mě překvapilo vzhledem k tomu, že tu byli zavření, ale nakonec svou odpověď přehodnotil. "Dostat vás pryč nebude snad takový problém...vzhledem k tomu, že už teď vám někdo chybí a nikdo si toho ještě nevšiml. Ale sám vás odsud nedostanu, budete se mnou muset spolupracovat a dělat to co vám řeknu..." Řekl jsem a prohlédl si ostatní, neustále jsem si je snažil zapamatovat a to do co nejmenších detailů. "Koho chceš najít?" Zeptal jsem se.
  "Vlkodlak, liškodlak, kočkodlak?-" Chtěl jsem pokračovat, ale nějak mi došli slova...
  avatar
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 47
  Join date : 13. 08. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Tue Jan 30, 2018 9:13 pm

  Akvárium

  Přišlo mi zbytečné se tu takhle vykecávat. Prostě by jsme měli začít jednat ne? "Jo, chybí.. ale teď si nevybavím kdo." Zabrblal jsem a koukl a Elliota. Dělat to, co řekne? Jako fakt? Už jsem nechtěl poslouchat nikdy nikoho! Jako Alfa jsem měl rozkazy dávat a ne přijímat. Tiše jsem zavrčel ale pak jsem se znovu začal soustředit. "Ále, jen pár lidí.. chci si s nimi promluvit." Heh, s mluvením to nemělo nic společného, ale přeci mu neřeknu, že je chci zabít. Měli jsme se držet našich zákonů a lidem neubližovat.. ale já už dávno sešel z cesty.
  I když toho Elliot už asi viděl hodně, překvapil jsem ho. S povzdechem jsem si promnul rameno, rána už naštěstí nekrvácela, a změnil se. Cítil jsem se trochu divně ale připisoval jsem to tomu, že byl vlk nějakou dobu mimo. Lehce jsem natočil hlavu na stranu a koukal na Elliota. Nedivil bych se kdyby s křikem utekl ale snad bude rozumný.
  avatar
  Elliot Peters

  Poèet pøíspìvkù : 11
  Join date : 10. 09. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Elliot Peters za Wed Jan 31, 2018 9:15 am

  Akvárium

  Tušil jsem že se mu to nebude líbit, když jsem řekl, že mě budou muset poslouchat, ale já to tu jediný znal a kdyby si dělali co chtěli, taky by potom mohli chcípnout. "Když mi neřekneš kdo to je, jen těžko ti pomůžu..." Řekl jsem a zamyslel se nad tím co řekl...promluvit? To jako vážně? Něco mi na tom nesedělo. Pak se přeměnil. Asi mě to mělo vyděsit nebo překvapit, ale já tam jen stál a ani se nepohl. "Tak počkat, tohle jsme si nedomluvili, bojem se odsud nedostaneme! Copak jste neviděli ty zbraně? Nedostali by jste se ani ven z téhle budovy..." Řekl jsem. "Je mi líto, ale budete se muset vrátit do cel a hlavně si dávat pozor na to co jim říkáte..." Dodal jsem ještě nakonec.
  avatar
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 47
  Join date : 13. 08. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Wed Jan 31, 2018 9:58 am

  Akvárium

  I když jsem věděl, že by nám tenhle kluk mohl pomoct, jeho chování a postoj naznačovali, že ne všechno je tak, jak vypadá. Chtěl abych mu řekl, koho hledám ale za prvé jsem nechtěl a za druhé, vlastně jsem ani nemohl. Neznal jsem jména. Pamatoval jsem si jen tváře a pachy. Proto jsem mu neodpověděl, a pak ve vlčí podobě jsem s ním už komunikovat nemohl. I když je malinká pravděpodobnost, že se probiju až ven, stejně jsem měl v plánu to zkusit.
  Na jeho poznámku o návratu do cel jsem jen vztekle zavrčel a v rychlosti přejel ostatní pohledem. Nerad jsem je tu nechával ale musel jsem se dostat pryč a pak vymyslet, jak dostat ven i je. Zavyl jsem v krátkém sledu třikrát za sebou a poté se plnou rychlostí rozeběhl k nejbližším dveřím. Tedy, tak rychle jak jen mi to dovolilo zraněné rameno. Měl jsem v plánu dveře vyrazit, probojovat se k lidem které jsem chtěl zabít a pak ven. Ve zkratce, jen pár věcí no.
  avatar
  Elliot Peters

  Poèet pøíspìvkù : 11
  Join date : 10. 09. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Elliot Peters za Sun Feb 04, 2018 10:04 pm

  Akvárium

  Tušil jsem že mě nebude poslouchat, ale teď nebyl ten pravý čas na útěk. Jenže on vystartoval ke dveřím a vzhledem k tomu, že jsem neměl moc času na přemýšlení, abych vymyslel jak mu zabránit udělat pitomost, udělal jsem pitomost já. V mých očích se opět zjevil oheň a ucítil jsem jak všechna energie proudí do mé ruky, pak jsem ruku položil na skleněnou stěnu, skrz kterou jsou vyslal teplo přímo ke dveřím. Jakmile se tam teplo dostalo, před dveřmi začalo hořet a to i přes to, že tam nemělo co hořet... Co mi ale došlo až potom, bylo, že by sklo to teplo nemuselo vydržet. A taky nevydrželo. Chvíli po tom co jsem si to uvědomil jsem uslyšel křupnutí a cítil jak mi pod rukou praská sklo. Ihned jsem svou ruku od zdi odtrhl a otočil se směrem ke sklu, které praskalo čím dál víc... Nejspíš by mi to nevadilo, pakliže by všude kolem nás nebyla voda plná nebezpečných tvorů jako byli např.
  hadi, kteří byli buď elektrický nebo ledový. Dokud se vás ale nedotkli, neměli jste šanci zjistit který z nich to je.
  Sotva co se Raiden dostal k ohni, sklo povolilo natolik, že do místnosti začala stříkat voda a netrvalo to dlouho a sklo se rozbilo. Všichni jsme se ocitli ve vodě. Chvíli se zdálo, že nás nechají stvoření být, možná že tam ani nejsou, ale nakonec mě hadi mířící přímo k nám vyvedli z omylu. Ihned jsem se vydal na hladinu, jenže mi cestu zkřížil jeden z hadů. Zbytek hadů se vydalo k ostatním...
  Opět jsem ucítil jak všechna moje energie proudí do mé ruky a když se ke mě had vydal, natáhl jsem ruku a dotkl se ho, myslel jsem, že bych ho mohl odehnat, ale pod vodou jsem nemohl schopnosti použít a tak, když jsem se ho dotkl, mnou začala proudit zima. Měl jsem pocit jako bych měl místo krve led. Mé oči se vrátili do normálu. Nejdřív jsem myslel že had bude to, co mě dostane do bezvědomí a možná i zabije, ale byl to vzduch, kterého jsem začal mít nedostatek...
  Ještě jsem uviděl jak se ke mě opět blížil had, než jsem se ponořil do temnoty...
  avatar
  Osud
  Admin

  Poèet pøíspìvkù : 13
  Join date : 16. 07. 17

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Osud za Sat Feb 10, 2018 7:19 pm

  I přes snahu všech dostat se pryč z vody, se to nikomu nepovedlo. Doktor naštestí moc dobře věděl co se děje, dokonce i předpokládal, že se něco takového stane a tak počkal až budou všichni mimo, aby je mohli dostat ven a vrátit do cel. Když se tak stalo, když je vylovili a zavřeli, došlo mu, že někdo z nich chybí, přesněji dívka s modrými vlasy a tak se rozhodl zdvojnásobit hlídky a poslal tým, který ji má najít. Potom šel za Elliotem do jeho pokoje, tam si sedl a čekal až se vzbudí, aby se ho mohl zeptat na pár otázek...

  Sponsored content

  Re: Příběh/Hra

  Příspěvek pro Sponsored content


   Právě je Sat Mar 24, 2018 6:49 am