Raiden Torrel - Přijat

  Share
  Raiden Torrel
  Raiden Torrel

  Poèet pøíspìvkù : 48
  Join date : 13. 08. 17

  Raiden Torrel - Přijat

  Příspěvek pro Raiden Torrel za Sun Aug 13, 2017 6:37 pm

  Jméno: Raiden

  Přezdívka: Vlk, Rai, ...

  Příjmení: Torrel

  Věk: 19

  Pohlaví: Muž

  Rasa: Vlkodlak

  Rodina:
  Matka → Tara Torrel - Vlkodlak
  Otec → Lucas Torrel - Vlkodlak
  Starší bratr → Mark Torrel - Vlkodlak (Před 3 lety byl zabit.)

  Povaha: Už od malička to byl přátelský a usměvavý chlapec, kterého si oblíbil každý, kdo ho poznal. Vždy se dokázal nadchnout pro sebemenší maličkost a téměř vždy měl dobrou náladu. Byl upřímný a laskavý, čehož si ostatní dost vážili, ale jednou se vše změnilo. Z milého chlapce se najednou stal úplně někdo jiný. A proč se tak stalo, lidé kolem nezjistili. Navzdory tomu co se v minulosti dělo, se Raide vzchopil a vrátil se ke svému přátelskému já, lidé kolem ho už ale tak nebrali, a proto se stáhl do sebe. Většinou nemluví, pokud není přímo tázán a víceméně pořád se drží stranou. Psychicky je to dosti nevyrovnaný člověk, takže i když má strach, je schopen zaútočit.

  Minulost: Vyrůstal na venkově se starším bratrem a rodiči. Měl téměř ideální dětství, protože ho rodiče velmi milovali a dosti se mu věnovali. To bylo trnem v oku jeho staršímu bratrovi. Asi do 12 let nechával Raidena být, ale potom začalo peklo. Rodiče o tom samozřejmě vůbec nic nevěděli a Raiden ze strachu nic neřekl. Byl týrán a zneužíván vlastním bratrem, za což se dost styděl a nedokázal si představit, co by na to lidé kolem řekli. Snášel hnusné chování od svého sourozence, protože neměl na výběr. Agresivní chování jeho bratra se stupňovalo a jednou se dostalo do bodu, kdy Raiden skončil v nemocnici. Pochopitelně to obhájil jako „nehodu“ a proto to nikdo víc neřešil. Po návratu z nemocnice měl asi týden klid ale poté se jeho bratr znovu ozval. Raiden trpěl jeho chování do 16 let, kdy se poprvé změnil. Pořádně ani nevěděl co se stalo ale velmi dobře cítil touhu pomstít se bratrovi za to, jak ho trápil. Ačkoliv se ještě neuměl ovládat, nezabil bratra hned. Nechal ho dlouho trpět než ukončil jeho život. Nikdo o tom nevěděl ale jednou, při radě smečky, kdy se stopaři snažili přijít na to, co se Markovi stalo, se Raiden k jeho vraždě přiznal. Neřekl ale důvod proč to udělal a proto musel utéct. Rodiče se ho zřekli, nepatřil už do smečky a tak se nakonec rozhodl že začne chodit do hodně vzdálené školi.

  Inventář: Nemá toho moc, jen batoh ve kterém má mobil, blok, nějaké tužky, mikinu a pár blbostí. Nejčastěji nosí tmavá trička, černé kalhoty, černé tenisky, atp.

  Obrázek:  Popis: Má špinavě blond vlasy a tmavě modré oči, ve vlčí podobě má jedno oko oranžové a druhé bledě modré. Jako vlk má srst černou, s místy zbarvenými do hněda či šeda. Měří 169cm a váží 56kg. Navzdory nízké váze má dobře stavěnou postavu, neboť hodně cvičí, takže ho přepere jen málokdo. Jeho silnou stránkou je tedy síla a bystrost.

  Dodatky: Na levém boku má dlouhou jizvu jako památku na útěk od smečky. No a nějaké ty jizvy z doby, kdy ho týral bratr, se také najdou.

  Kontakt: ///

  Další postavy: ...

   Právě je Wed Jan 23, 2019 6:02 am