Nathaniel Barnett - Přijat

  Share
  Nathaniel Barnett
  Nathaniel Barnett

  Poèet pøíspìvkù : 34
  Join date : 31. 07. 17

  Nathaniel Barnett - Přijat

  Příspěvek pro Nathaniel Barnett za Mon Jul 31, 2017 4:46 pm

  Jméno: Nathaniel

  Přezdívka: Nath, Nathan

  Příjmení: Barnett

  Věk: 23

  Pohlaví: Muž

  Rasa: Vlkodlak

  Rodina:

  • Mladší bratr - Nathan Barnett (Živý)


  • Matka - Chloe Barnett - Liškodlak (Mrtvá)


  • Otec - James Barnett - Vlkodlak (Živý)


  Povaha: Nathaniel je dost podivný človíček. Někdy je rád o samotě a někdy je rád se spoustou lidí. Všichni si myslí, že je to podle nálady, ale zdá se že nálada není to jediné, co na to má vliv. Je hodný, ale dokáže se naštvat. Většinou když se naštve na někoho, řekne mu něco hodně hnusnýho, co už se nedá vzít zpět. Naštěstí to ti co ho znají berou v úvahu a neberou si to tolik...
  Drží se hesla: "Nesuď knihu podle obalu." a zatím se mu to vždy vyplatilo. Pokud tedy máte pochmurnou minulost nebo reputaci, nebojte se Nathaniel to bude ignorovat...

  Minulost: Nathaniel zjistil že se umí měnit v deseti letech a z nějakého důvodu to uměl hned ovládat. Jeho rodiče říkali, že je to dost možná kvůli jeho bráškovi, který se narodil 3 roky před tím. Tak aby ho mohl chránit a nic mu neudělal.
  Jeho otec ho bral do posilovny stejně tak jako bral později Nathana a proto na tom není vůbec špatně.
  Když mu bylo osmnáct, jeho matka zemřela a o pár měsíců později zjistil spolu s bratrem, že se jejich otec zdržuje s lovci. Když si to dali dohromady, došlo jim, že jejich matku nejspíš zabil otec.

  Inventář: Nic moc nevlastní, pouze auto a takové ty věci co má každý, jako mobil, apod. Co se týče oblečení, nejčastěji nosí to co je na obrázku níž, to znamená: Koženou bundu, černý kalhoty a černý boty.

  Obrázek:  Popis: Nathaniel má hnědé vlasy a oříškové oči. Je 180 cm velký a váží 70 kg. Na první pohled si všimnete svalů po celém jeho těle a možná si řekněte, že je to rváč, ale není. Není, pokud nemusí být. Jak on ale říká, síla není všechno. Silou nikoho nedonutíte ani nic nevyřešíte. Pár let, než Nathan málem umřel, byl na brigádě v nemocnici, díky čemuž pochytil nějaké lékařské věci a stal se v medicíně docela dobrý, takže může v nouzi pomoct. Jeho vlčí podoba je čistě bílá s modrýma očima a taky dost velká na to, aby mohl vést vlastní smečku. Stejně jako po jeho bráškovi i po něm jdou lovci s větším nasazením, kvůli zbarvení.

  Dodatky: /

  Kontakt:

  • Howrse - FALCON220 (malá pravděpodobnost že mě tam zastihnete)
  Další postavy: Alexandra Connelly, Nathan Barnett, Damien Hunter

   Právě je Wed Jan 23, 2019 6:22 am